O firmie

Witamy na stronie firmy - Z.H.U. TYNKI GIPSOWE Jerzy Franke

W listopadzie 1999 roku powstała firma nowoczesnych technik tynkarskich pod nazwą "BRACIA FRANKE" przekształcona później w Z.H.U. TYNKI GIPSOWE Jerzy Franke. Firma do dziś specjalizuje się w tynkowaniu maszynowym wewnętrznym i zewnętrznym ścian różnych obiektów, od mieszkalnych, poprzez usługowe, przemysłowe, sportowe itp.

Specjalność firmy:

Nasze doświadczenie pozwala nam pracować w różnych technologiach w zależności od zapotrzebowania i życzeń inwestora - zleceniodawcy. Bazujemy na technologiach znanych firm europejskich, takich jak:

Nasza firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku budowlanego na nową, tanią i szybką technologię nakładania tynków oraz bardzo wysoką jakość wykonania. Posiadamy 12 agregatów tynkarskich, na których można wykonać ok. 15000 m² tynku miesięcznie. W zależności od potrzeb jesteśmy w stania zorganizować pracę dla 25 agregatów tynkarskich co miało kilkakrotnie miejsce w przypadku bardzo dużych kontraktów i krótkich terminach wykonania. Większość ludzi zatrudnionych w naszej firmie posiada długoletnie doświadczenie w realizacji prac w Polsce jak i za granicą, zapewniając nam bardzo wysoką konkurencyjną jakość.
Stosowane przy większych kontraktach własne SILOMATY PFT znacznie usprawniają proces tynkowania.
Dzięki temu realizujemy zlecenia szybko i terminowo. Gwarantuje to zachowanie wysokiej jakości wykonywanych prac tynkarskich, szybkiego tempa realizacji.


Posiadamy własne rusztowania elewacyjne o powierzchni 1000 m2. Usprawnia to naszą pracę i jednocześnie obniża koszty realizacji.
Posiadamy liczne referencje uznanych firm budowlanych i producentów materiałów budowlanych.